MarkTrade - Компас в світі Бізнесу

Фільтри для басейнів в Виноградові

У цій категорії немає товарів

Фільтри для басейнів в Виноградові

Ми всі знаємо, що для досягнення бездоганної якості води в басейні воду необхідно фільтрувати і знезаражувати. Безперечно, правильно і грамотно підібраний і встановлений фільтр для басейну забезпечить тривалий термін експлуатації штучної водойми з мінімальними витратами на дезінфекцію води. Сміття з поверхні басейну можна прибрати за допомогою скімера і сачка. Чашу басейну очищають водним пилососом, а для механічного очищення води використовується спеціальне обладнання - система фільтрації.

Фільтраційна система - важлива установка в басейні, яка відповідає за фільтрацію води, що дозволяє зберігати її чистоту і прозорість.

Етапи очищення:

  • брудна вода, забирається насосом, проходить через точки забору в конструкції чаші водойми;
  • потім вона подається на фільтр для басейну, де позбавляється механічних і органічних (Залежно від типу фільтра) частинок;
  • очищена рідина перенаправляється назад в чашу і цикл повторюється.

Нові очисні системи в Виноградові фільтрації здатні затримувати не тільки великі, а й мікроскопічні частинки. Якість обробки води залежить від типу системи, яку використовують, і її параметрів: швидкість, потужність. Процес очищення буде кращий, якщо процес фільтрації відбувається повільніше.

Так як же правильно вибрати тип фільтра для басейну в Виноградові?

Більшість басейнів в Виноградові очищаються одним з трьох типів фільтрів:

  1. Піщаний (фільтруючий матеріал - кварцовий пісок, скляна або мультимедійна засипка) - покупцями стають замовники, який влаштовує природна фільтрація за рахунок якісного кварцового піску.
  2. Діатомовий (фільтруючий матеріал - діатомова земля (кизельгур)) -покупцями стають замовники, які бездоганною фільтрацією зменшують кількість хімії, необхідної для очищення басейну;
  3. Картріджний (фільтруючий матеріал - картридж або рукавний фільтр) - покупцями стають замовники, будинки яких не обладнані централізованою каналізацією.

А зараз докладніше про ці типи:

Картріджний фільтр

Картріджний фільтр для басейну складається з тканинних мембран, які грають роль фільтрувального шару. Зазвичай такі фільтри потрібно чистити кожні два-шість тижнів. Одним з найважливіших факторів, що впливають на ефективне функціонування фільтра картриджа, є те, що через нього не буде проходити дуже великий потік води. За рахунок цього термін служби картриджа збільшується і не псується ефективність фільтра. Сміття не проникає через фільтр і не повертається в басейн. Без каналізаційні фільтр - це ідеальне рішення для критих басейнів так як не вимагає зворотного промивання.

Пісочний фільтр в Виноградові

Фільтрація пісочних очисних систем ґрунтується на використанні сипучої мінеральної засипки. Конструкція складається з бака і насоса, який закачує всередину воду. Проходячи крізь наповнювач, бруд осідає в його порожнини. Після чого очищена вода скупчується на дні бака і перенаправляється назад в резервуар. Зустрічаються наповнювачі зі скляним або срібним піском. Більшість піщаних фільтрів повинні бути промиті після накопичення 5-10 PSI тиску, як правило, кожен один-чотири тижні. Якщо у вас є пофарбований басейн, вам слід видаляти і змінювати пісок раз на рік. В іншому випадку замініть пісок, і перевіряйте фільтр кожні чотири-п'ять років. Фільтри для піщаного басейну мають менший рівень обслуговування, ніж картридж і діатомові фільтри. На відміну від діатомових фільтрів, піщані не втрачають фільтруючого матеріалу при зворотному напорі, тому не потрібно заправляти його.

Діатомовий фільтр

Діатомові фільтри є якісними і при цьому дорогими системами очищення. Система фільтрації проводить воду через діатомову землю (Кістякова маса копалин). Цей тип фільтрації дозволяє заощадити на покупці хімії для дезинфекції басейну в 85%, оскільки оброблена таким способом вода вже позбувається значної частини бруду і водоростей. Більшість діатомових фільтрів слід промити після 1-3 місяців використання або після того, як фільтр накопичив 5-10 PSI тиску. Також слід демонтувати і очистити діатомовий фільтр не рідше одного разу на рік. Залежно від використання, особливо якщо ваш басейн відкритий цілий рік, можливо, вам доведеться чистити фільтр раз в рік.

Діатомові фільтри працюють шляхом проціджування частинок через речовину, яку називають діатомовою землею.

Фільтр для басейну в Виноградові використовується для:

  • механічного очищення води від дрібних забруднювачів;
  • циркуляції води і запобігання її застою;
  • перемішування і рівномірного розподілу хімічних реагентів.

Щоб правильно підібрати систему фільтрації в Виноградові, необхідно враховувати наступні параметри: обсяг чаші басейну; умови експлуатації і завантаженість; продуктивність фільтра; потужність насоса; особливості монтажу; габарити системи.

Правила експлуатації

Система очищення води виконує головну роль - відповідає за безпеку і чистоту водойму в Виноградові. Тому перед вибором фільтрувальної установки необхідно проконсультуватися з фахівцями, які допоможуть визначитися з моделлю системи, що підходить для конкретного басейну. Правильно підібраний і встановлений фільтр забезпечить чистоту і безпеку води в вашому басейні і дозволить насолоджуватися купанням в спекотні дні всією сім'єю.